Prosinec 2009

7.Prosince....

7. prosince 2009 v 16:16 | MishelinQua *^^* |  Diary ^^
Ahoj píšu po dlouhé době...byla jsem nemocná tak se mi sem ani nechtělo no :P a jak se máte? mno já už docela dobře těším se na Vánoce :) dneska mi konečně přišel ten vytouženej mobil :) no a ve škole docela dobrý jako každý pondělí 5 hodin :) no ale zítra 8 x( se mi nechce ale co musim :) co jste dělali o víkendu? mno já ležela v posteli léčila nemoc :) a četla Stmívání :) ještě 2 kapitoly a mám přečtenej 3 díl a začnu zachvilku číst 4 už se těšim mno designy bych mohla přidat asi až bude čas protože tenhle týden budu asi skoro pořád jinde než doma no nic jdu dočíst to Stmívání 3 a pak ven ;) a aff objehnu ve středu dřív nestíhám tak sry :)

3.Prosince/3.December

3. prosince 2009 v 16:54 | MishelinQua *^^* |  Diary ^^
Ahoj no píšu zase po dvou dnech tentokrát docela dobrých :D no ev škole to jak takž jde :) no a já se mám už taky dobře :P dneska jsem upekla trošku cukroví a doma nám to krásně voní po Vánocích a vanilce :D co pěčete už taky cukroví? no a o víkendu přidám as 2 designy volně ke stažení a o něco víc článků aby tu taky něco bylo a už jenom 21dní a mám novej mobil ^^ už se těším no zítra do školy na 5 hodin no píšem z fyziky takže se jdu učit abych měla dobrou známku a neměla 4 která mi zatím vychází no a v sobotu do Prahy s těším ^^ a v nedli zústanu doma v teplíčku u Photoshopu,blogu a Facebooku :DD a samozdřejmě ICQ a co vy jaký plánujete víkend? tak zatím jdu se učit fyziky :/...

Hi, I am writing again after two days of pretty good time: D at school it is:) I have already too well: P today I baked cookies and a bit of home to our beautiful smells of Christmas and vanilla: D what was baking cookies, too? On weekend, add 2 design as a free download and some more articles that there was too little and you just 21days and I have a new one cellphone ^ ^ I look forward to no school tomorrow for 5 hours no writing on physics so I'm going to teach me to have a good grade 4 which had been based on me no, and on Saturday I'm looking forward to Prague on Sunday ^ ^ stay at home with Photoshop, Blogger and Facebook: DD ICQ and evidently what are you planning weekend? so far I'm going to learn physics :/...

1.Prosince/1.December

1. prosince 2009 v 18:11 | MishelinQua *^^* |  Diary ^^
Ahoj píšu po dvouch příšerných dnech x( ,2 příšerné dny ve škole a k tomu na mě ještě leze chřipka takže jsem hrozně nadšená to dopisování sešitů nesnáším no co jinak nudim se nudím a tak jsem na FB začla hrát FarmVille :D momentálně čekám až mi vyrostou jahody a lilky :D no a co jinak? no za 17 dní mi začnou Vánoční prázdniny a za 23 dní tu máme Vánoce :) no těšim se nejvíc na tyhle vánoce :D no v sobotu podniknu výlet do Prahy jinak mě tenhle týden nic akčního nečeká jenom nuda a nuda a jak se máte vy?


Hi, I write terrible days after the Two horrible days in the school and I'm still coming down the flu, so I am very excited to pen no workbooks hate what otherwise bored bored so I started playing FB Farmville :D currently I'm waiting till I grow up strawberries and eggplants: D so what else? no after 17 days I start to Christmas holidays and 23 days, we have Christmas:) I'm looking forward to most of these Christmas: D no Saturday in taking a trip to Prague this week, or I no waiting for action just boring and dull, and how do you have?