Diary ^^

Konec tady jsem na http://daily-cute.sblog.cz/ :P

12. dubna 2010 v 16:38 | ^-^ Ronnie >3
Přestěhovala jsem se na sblog.cz blo u mě štve nic mi tu nefunguje a tak jsem ho překopala a snad to bude lepší :D AFF si nechávám jen ty co sem chodí poku ale máte zájem dál napište ;) Jsem na Nový domov Ronnie <3 :D

11.dubna-I will never forget you, believe it :)

11. dubna 2010 v 17:02 | ^-^ Ronnie >3
Hello :P, zítra zase do školy co no mě se docela chce zítra bude pohoda den máme jenom 5 hodin(2x češtinu a zeměpis a pak jednu hodinu němčinu) takže mi to nijak zvlášť nevadí no v sobotu bych chtěla jít do C&A a NY nakupovat chci si koupit tu pěknou kabelku co tam maj a nějakou mikču ale stejně si zase přinesu ěnco jinýho co jsem chtěla takhle je to vždycky :D no úterý,středa trénink to přežiju ...musím :DD no ty písemky jsme zvládla 7 za týden je fakt moc ale dá se to i když je to hrozný tenhle týden snad bude lepší tak zatím ;)

What we have to realize that we lose....

8. dubna 2010 v 19:21 | ^-^ Ronnie >3
Čaute :P,dnešek bych jedradši vymazala. Ráno jsme zamávali autobusu a šli to školy až na třetí hodinu,stejně jsme psaly dvě písemky ale tu nejhorší z chemie jsem nepsala takže dobrý no a zítra pokračování :/ aby jsme se doma nenudili píšeme další 4 písemky :DD já myslela že už si ze mně dělaj srandu a neni mi zrovna nejlíp od rána mě bolí hlava a začínám mít rýmu takže to vidím na paradní chřipku a minimálně týden doma což by mi nevadilo :) přemlouvám mamku abych tam zítra nemusela ale musím bohužel :(. No dneska jsem nafotila ty naušnice a tričko co mám od Dommie tak dole máte fotky a koukněte se jasný ;). No nic já půjdu naučit se zemák,matiku,češtinu a dějepis no a pak to vidím na postel dneska už nic víc ani na farmu se mi nechce sem nějaká unavená asi se na to vybodnu a půjdu spát :) tak zatím zítra ;)

7.dubna-Smích je pro mě drogou. Smích je tím, čím žiju....

7. dubna 2010 v 16:58 | ^-^ Ronnie >3
Ahoj :P :D, dneka mi přišlot o tričko a musím řičt Dommie fakt se ti povedlo opravdu nadherný :) a skvěle mi sedí nikde malý ani velký prostě tak akorát :D a ktomu jsem jako dárek dostala ještě červený naušnice a přívěšek dortíktaky všechno moc pěkný :).Ve škole čím dál tím horší a tím myslím učení podlední dobou úplně si nic nepamatuju takže hrozný zítra píšem 3 písemky-chemie,biologie,fyzika sami "lehký" předměty :DD opravud ani nevím co dřív a vůbec se mi tam nehce asi budem muset zase ráno zamávat autobusu a tak ybch přišla o chemii a fyziku a tu biologii zvládnu no ještě uvidíme jak se nám bude s kámošem chtít a musím si vzít něco lepšího na sebe než ty conversky minule :D to bylo fakt moc pak jsme byla zase nemocná :DD ale s ním prostě nejlepší :F no nic já půjdu nachvilku se učit pak asi tak na dvě hoďky ven pak zase domů něco se naučit no pak večeře+knížka Stmívání a pak comeback takže docela pěknej program na dnešek :DD tak zatím a držte mi zítra palce ať to zvládnu ;P

2.dubna-Holiday....

2. dubna 2010 v 15:42 | ^-^ Ronnie >3
Čaute jak se máte no já úplně dobře :P zatím... no o víkendu tu nebudu přijdu sem až v pondělí taky si musím užít prázdniny. Na netu jsme si našla úplně úžasný CUTE tričko s jahůdkou dole máte obrázek asi si ho obědnám úplně mě dostalo je hrozně krásný :),dole máte fotky ;) no jinak nic novýho se neděje a já už jdu budu hrát simsy a pak ven tak papa :* a ohodnoťte mi to tričko ;)

1.dubna-Only with YOU most beautiful memories...

1. dubna 2010 v 17:00 | ^-^ Ronnie >3
Čaute :P,jakpak se máte takhle o prázkách :) no já docela dobře no a o víkendu tu plánuju tak nějak nebýt :) ale v pondělí jsme tu to se nebojte :P. Začínám být závislá na lidech ze školy úplně se mi po nich stýská né po škole ale po nich takže jsem pořád na FB nebo íčku a už mě to nebaví koukat pořád do PC alespoň jsem si stáhla nějakou novou music :) nebyl teďko poslední dobou nějak čas tak teďko pořád "nalepená" na ipod :D. Miluju zapnout si simsy 2 a pustit si k tomu music a stavět si nový baráček a úplně si s nim pohraje a je úplně krásnej,pokaždý mě napadne něco jinýho úplně mě to inspiruje :D oběvila jsme v sobě umělce :DD heh to určitě no dneska už ven asi nepudu ale zítra jo takže napíšu asi buďto ráno nebo večer. No já asi popádím hrát simsy zase mě napad nějaký baráček :D a pak si udělat véču a zase jsme začala číst Stmívání první díl ten se mi líbí nejvíc mám ho už přečtenej asi pětkrát a pořád dokola skvělá knížka ale film se mi nelíbí vždycky když nafilmujou knížku stojí to za nic a knížku jsem četla dřív než jsme viděla film a "můj" představovaný upír byl teda hezčí :DD no nic já jdu mějte se pěkně a zase zítra ;)

31.března-Prožij své sny, ale neprosni svůj život!

31. března 2010 v 15:28 | ^-^ Ronnie >3
Ahoj promiňte mi že jem tu zase nebyla ale proště nijak nebyl čas ale teďko sem tu. Jsou prázdniny a tak aktivně odpočívám u FB a blogu :D co jak se máte? no já docela fajne i když by to mohlo být o něco lepčejší :P.Na blogu mi pořád nejde editor takže fakt perfekt :/ už nevím co s tím. V pondělí Velikonoce,těšíte se já ne vůbec nemám Velikonoce ráda ani nevím proč doma už je ani neslavíme takže to u nás nijak vymyzelo. Co ve škole? ale jo pohoda dneska s Tebou nejlepčí :*. No a co dál novýho ani nic moc takže pořád nějak se nic neděje už mě to nebaví no nic já končím zítra možná napíšu ;)

26.března-Malgré tout ce qui s'est passé, je suis heureux

26. března 2010 v 15:03 | ^-^ Ronnie >3
Čaute :P promiňte mi že jsem tu nebyla ale měla jsem skoro každý den trénink a tak jsem stíhala jenom školu tak se na mě nezlobte a doufám že jste si mě AFF nesmazali. Nefunguje mi editor na psaní článků můžete mi někdo poradit jak to zpravit docela mě to otravuje. A jak jsem se měla? No fajne :D o víkendu mám závody tak držte palce ať to zvládnu,přes víkend nenapíšu ale v pondělí určitě a v pondělí bych chtěla taky už konečně dodělat tu kolekci FIMA "SPRING 2010" protože už tu jaro fakt je venku krásných 17C takže úplně pohoda a krásně ale o víkendu má pršet takže fakt bezva zrovna na závody :/ no budeme to muset nějak zvládnout v dešti a v zimě x( ale sa dto půjde co vy jak jste se měly? pište dlouho jsem tu nebyla tak ať vím co je nového :P tak zatím jdu si udělat něco k obědu

21.března:I love you....

21. března 2010 v 18:04 | Allie (^-^) >3
Ahojte tak první co sjte si všimly je nový designa za druhý nová přezdívka: Ronnie tamta už byla taková "okoukaná" :D tak tuhle no nic já padím mám toho ještě hodně do školy tak zítra ;)

18.března-Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi....

18. března 2010 v 15:44 | Allie (^-^) >3
Ahojte :), jak jste se měly? no já dobře a předem se vám chci omluvit že jsem tu nebyla od pondělí ale jak je venku hezky neche se mi být doma když je venku tak krásně znáte to na jaře to vždycky přijde. Ve škole nic moc a snad to zítra přežiju ve zdraví :). O víkendu tu nebudu a příští týden pochybuju že sem stihnu přidat nějaký článek mám před závodama takže to u mě bude vypadat nějak takhle škola-trénink-spání-škola-trénink-spání a pořád tak dokola že budu ráda že stihnu vše okolo a na blog asi nebude čas ještě uvidím ale asi vám napíšu nebojte :P no s tím fimem to dopadlo tak že jsem v úterý odpoledne obědnala novou zásilku a dneska mi došla objednala jsem si fimo(bílá,růžová,jablečné zelená,karamelová,tělová),komponenty a lak na fimo takže zachvilku se an to vrhnu už mám několik nápadů večer bych to chtěla upíct a nalakovat a zítra až přijdu z "ústavu" :D tak vám sem hodím první výrobek a pak ty další přednastavím protože chci být celý víkendu někde venku když je tak krásně :). Dneska jsem si objednala nový conversky obyčejný černý ty se hodí ke všemu ne jak ty moje červený :D no a snad jinak nic novýho neni tak se zatím mějte AFF už jsem dneska oběhla a zase někdy papa :)
 
 

Reklama